לימודי תואר ראשון

לימודי תואר ראשון מתרחשים בשני מסלולים של לימוד כאשר אתם- הסטודנטים בוחרים באיזה מסלול להמשיך מכאן. לבחירתכם מסלול דו חוגי וחד חוגי כאשר המסלול הדו חוגי עוסק בעיקרו בשני חוגי לימוד המהווים 60 נקודות זכות אקדמאיות לכל חוג. המסלול החד חוגי ידרוש מכם להשלים 120 נקודות זכות וכאן יהיה באפשרותכם להירשם ל4 כיוונים שונים כאשר כל עדיפות תדרוש מכם בחירה של חוג אחד. למען הסר ספק, לא כל חוג שתראו יוצע בשני המסלולים ולכן לפני שנרשמים ללימודי התואר חשוב לעשות את הבחירות בקפידה הראויה. כמו כן יש תוכניות ויש חוגים בהם תוכלו לצבור יותר נקודות זכות ולכן חשוב לשים לב לכך לפני שממשיכים בסולם הבחירות. 

לימודי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה 

יש לא מעט יתרונות במסגרת לימודי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה, למעשה, כאן אתם יכולים לממש לימודים המעניקים לכם מעל ל60 חוגי לימוד שונים ובמסגרת פקולטות מגוונות ומרתקות לא פחות. מבין כל המכללות והמקומות בהם תבחרו ללמוד אין ספק כי כאשר מדברים על אוניברסיטת חיפה, מדברים על בידול מושלם של לימודים גם בחודשי הקיץ – מה שיכול לקצר את הלימודים שלכם בצורה משמעותית. רוצים להסדיר לעצמכם סמסטר קיץ כמשהו תקני לכל דבר? ביקשתם, קיבלתם- אוניברסיטת חיפה היא היחידה שתעניק לכם את זה ותסייע לכם לסיים את הלימודים תוך שנתיים בלבד. כמו כן אם אין ברשותכם את עלויות הלימודים הנה לפניכם האפשרות לדרוש מגוון של מלגות ובהתאם לקריטריונים הנדרשים. 

חיי הקמפוס באוניברסיטת חיפה 

אחד מהדברים היותר טובים שמתרחשים במסגרת לימודי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה קשור בחיי הקמפוס המדהימים והמגוונים. הנה לפניכם אפשרות לשלב גם לימודים מרתקים וגם להרחיב את חיי החברה שלכם בזכות הופעות חיות המתקיימות במתחם, הרצאות פתוחות, הצגות ועוד. משתייכים לאנשים שאוהבים לעשות ספורט "ולנקות את הראש" מהכול? בשלב הזה תוכלו לשלב עם הלימודים שלכם גם השתתפות בפעילויות וחוגי ספורט במחירים שווים לכל כיס. החוגים המוצעים לכם קשורים במדעי הרוח, אמנות, ארכיאולוגיה, ביולוגיה, גאוגרפיה, הפרעות תקשורת, היסטוריה כללית והרשימה קצרה מלהכיל. מתעניינים בתואר בכלכלה או רוצים לחקור את עניין המזרח התיכון והאסלאם? בואו ללמוד תואר ראשון בלימודי המזרח התיכון והאסלם. הוראה, הדרכה, מדעי המחשב, המדינה, רפואה, משפטים ועוד. נושאים כאלה ואחרים מחכים לכם באתר ויעניקו לכם את תנאי הקבלה והדרישות המקובלות להמשך הדרך. 

תהליך ההרשמה למועמדים שיש ברשותם תנאי קבלה מתאימים 

בשלב הראשון יגיע עניין התעניינות לימודי תואר ראשון, בשלב הזה רצוי להתקשר לטלפון 1800300032 ולקבל את כל המידע מיועצי הלימודים המוסמכים. אם לקחתם את ההחלטה הנכונה לכם, כל מה שנשאר זה להירשם ללימודים באמצעות טופס הגשת מועמדות, תשלום מקדמה בהמשך הדרך ועדכונים אודות אתרי החוגים המגוונים שיש לקמפוס להציע לכם לרבות מפגישת הכרות עם אנשי חינוך, סגל החוגים ועוד. 

פרטים נוספים על מסלול לימודים

פוסטים אחרונים בבלוג