קורס עיצוב גרפי

עיצוב גרפי זה הרבה מעבר לעוד סתם עבודה, זוהי האפשרות שלכם לשנות את המראה של מוצרים ואלמנטים בסיסיים שכל אחד מאיתנו משתמש בהם. קורס עיצוב גרפי זוהי הדרך הטובה ביותר להתמקצע בכל התוכנות הדרושות על מנת שתשיגו את ההכשרה הנדרשת ואת הידע הדרוש. כיום הביקוש למעצבים גרפיים הינו גבוה במיוחד, והם חלק אינטגרלי במגוון רחב של מוסדות וחברות במשק.

לומדים מדברים

קרן כהן
קרן כהן
Read More
תודה לצוות האתר על העזרה בלמצוא את המסלול המושלם עבור. לעולם לא חשבתי שאתקבל ללימודי תואר ראשון.
דנה אזואלי
דנה אזואלי
Read More
תודה על הייעוץ המקצועי והכוונה על בחירת מוסד לקורס פסיכמוטרי
דניאל קינן
דניאל קינן
Read More
האתר המושלם לבחירת תחום לימודים! תודה על הייעוץ המקצועי.
Previous
Next

שירות אישי לבחירת המסלול שהכי מתאים לך

כמה זמן אורך קורס עיצוב גרפי?

אם אתם מתכננים להתחיל לימודי גרפיקה מוטב כי תדעו בדיוק כמה זמן הם הולכים לקחת. מי מכם שקצר בזמן ואינו יכול להתחייב לעמוד בלוחות זמנים של קורס, יכול לבחור באפשרות של לימודי ערב או אפילו קורס עיצוב גרפי אונליין.

אם בכך זאת החלטתם ללכת על לימודי תעודה שכוללים בתוכם קורס עיצוב גרפי עליכם לדעת כי הקורס יכול לקחת בין חצי שנה עד שנה. במהלך תקופת הלימודים המרצים מסבירים את כל היסודות ואת כל האלמנטים החשובים למקצוע.

מהם תנאי הקבלה?

לפני שאתם מתחילים לחפש אחר מוסד הלימוד הרלוונטי עבורכם, מוטב כי תדעו מהם תנאי הקבלה ללימודי גרפיקה. ברוב מוסדות הלימוד אין תנאי קבלה מוגדרים, כך שבאופן כללי כל אחד עם קצת תשוקה לתחום יכול למצוא את עצמו מתחיל את הקורס. אך בשורה התחתונה מי שמגיע ללא ידע מקדים, אפילו ידע מועט בתוכנות עריכה וגרפיקה יתקשה מאוד להסתדר בקורס.

לכן מוטב כי תגיעו עם מעט ידע מקדים בתכונות העריכה הבולטות, ובנוסף בחלק ממוסדות הלימוד גם עוברים ראיון קבלה. בראיון נבדקת רמת ההתאמה הכללית של המועמד, אך מוטב לציין כי לא מדובר על ראיון קשה. ברוב המקרים כל מי שמגיע לראיון ימצא את עצמו מתחיל את הלימודים עצמם.

למה כדאי ללמוד לימודי גרפיקה

לימודי גרפיקה הם כדאיים בעיקר בגלל הביקוש בשוק שעם השנים רק הולך וגדל. אם בעבר היה נדמה כי המעצבים יוחלפו מסיבות כאלה ואחרות, כיום יותר מתמיד נראה כי הם הולכים להישאר חזק במשחק ולאורך זמן. 

מי שאוהב לעצב ולהוציא מעצמו את כל היצירתיות ישמח מאוד לעסוק בתחום הזה ביומיום. לכן זה בהחלט יכול להיות יתרון משמעותי עבורכם, ואלמנט שידרבן אתכם לקום בכל בוקר לעבודה. עיצוב גרפי זה תחום שלא הולך להיעלם בזמן הקרוב, ואתם רק תרוויחו אם תעברו קורס עיצוב גרפי בהצלחה.

כמה עולה קורס עיצוב גרפי?

העלות הכספית זה אחד מהנושאים החשובים ביותר עבורכם. בשונה מלימודים אקדמיים כאשר מדובר על לימודי תעודה התשלום הינו חד פעמי על הקורס כולו. נכון להיום העלות של קורס עיצוב גרפי משתנה בין מוסד לימוד אחד למוסד לימוד אחר, וברוב המקרים היא נעה בין 15,000-20,000 שקל.

ישנם לא מעט אפשרויות להוזיל את המחיר על ידי רישום מוקדם או באמצעות מלגות שונות שיכולות להיות מחולקות על ידי מוסד הלימוד או על ידי גופים אחרים שעשויים לרצות בהצלחתכם.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי?

לימודי תעודה ברוב המקרים כוללים בתוכם גם חומר עיוני וגם עבודה מעשית. אך כאשר מדובר על קורס עיצוב גרפי, לא משנה אם זה קורס שמתקיים במסגרת לימודי ערב או בוקר החלק המעשי הוא החשוב ביותר. במהלך הקורס התלמידים מקבלים הסבר על תוכנות העבודה השונות, דבר שיסייע להם לשלוט בכל התוכנות. החלק העיוני בלימודי עיצוב גרפי הינו אפסי, וישנם מוסדות לימוד שאפילו לא נותנים במה לנושא הזה. על מנת שתוכלו לברר מראש את חומר הלימוד מוטב שתפנו למוסד הלימוד ישירות על מנת לקבל הסבר בנושא.

איפה לומדים קורס עיצוב גרפי?


לימודי גרפיקה יהיו מושלמים עבורכם אם תצליחו למצוא את מוסד הלימוד שמתאים לכם. מוסד לימוד שמלמד ברמה גבוהה יכין את הבוגרים בצורה טובה יותר ליום שאחרי הלימודים. לכן חשוב מאוד לבחור נכון ובצורה חכמה.

  1. מכון טכנולוגי חולון HIT – הלימודים מתקיימים במסגרת בית הספר ללימודי תעודה, בקורס ישנן 348 שעות אקדמיות – ונלמדות בו כל התוכנות החיוניות לעיצוב גרפי.

  2. מכללת HackerU – במכללה תוכלו למצוא מסלול של עיצוב גרפי ביחד עם קופירייטינג וארט דירקשיין. הקורס אורך כ-510 שעות, ובמהלכו תקבלו ידע רב להשתלבות בתעשייה.

  3. סטודיו 6B – הסטודיו מתמחה בהכשרת מעצבים גרפיים בלבד, בין שלל הקורסים שהסטודיו מציע תוכלו למצוא גם קורס עיצוב גרפי ברמות שונות.

למי מתאים ללמוד עיצוב גרפי?

כמובן שקורס עיצוב גרפי אינו מתאים לכולם, וברוב המקרים הוא יתאים לאנשים יצירתיים שמחפשים דרך להוציא את הכישרון שלהם החוצה. יצירתיות היא חלק בלתי נפרד בהצלחה בכל מה שקשור לעיצוב גרפי, ובנוסף גם התמדה. לכן אם אתם מרגישים שעיצוב זה חלק בלתי נפרד מכם, קורס עיצוב גרפי יכול להיות מושלם עבורכם. 

תעודה והסמכה של קורס עיצוב גרפי

 

כל תלמיד שיסיים את המבחן המעשי בסוף הלימודים בהצלחה יקבל תעודה שבה יהיה כתוב כי הוא סיים בהצלחה קורס עיצוב גרפי. מוטב לציין כי התעודה היא החלק הפחות חשוב, והידע שצברתם במהלך הקורס הוא זה שהולך להבדיל אתכם מבוגרים אחרים שגם סיימו קורס גרפיקה במקום אחר.

לימודי גרפיקה – סיכום כללי

לימודי גרפיקה ממוחשבת הפכו להיות מבוקשים מאוד בקרב אנשים רבים. הקורס יכול להיות מושלם הן עבור גברים והן עבור נשים, והוא יהיה אידאלי עבור כל המגזרים. בקורס התלמידים רוכשים את הבסיס ואת הידע הנדרש על תכונות העבודה השונות. יש מוסדות לימוד שאפילו מבטיחים כי המצטיינים יוכלו להשתלב בתעשייה באופן מידי לאחר סיום הלימודים. הלימודים עצמם נמשכים בין חצי שנה ועד שנה, והעלות תנוע בין 15,000-20,000 שקל – העלות היא כמובן על הקורס כולו