פלטפורמת הלימודים באונליין

הכירו את פלטפורמת הלימודים שמתאימה לסטודנטים מורים פרטיים בכל המקצועות

אני משער שחלק מהקוראים שלנו שמעו באופן כזה או אחר על פלטפורמת הלמידה של ספיטבול. באמצעות ספיטבול, מורים פרטיים יכולים להעביר שיעורים פרטיים אונליין לתלמידים, שמצידם יכולים להוריד סיכומים ומבחנים במגוון רחב של מקצועות (מתמטיקה, אנגלית, כימיה, פיזיקה ועוד).

הרעיון באופן עקרוני מאוד פשוט אך מאחורי האתר יש עוד מגוון רחב של כלים שיכולים לעזור לסטודנטים להצליח במבחנים. אנסה לעשות סדר בכל מה שנוגע לפלטפורמה של ספיטבול ומה יש לה להציע לסטודנטים וגם למורים הפרטיים.

אז מה אפשר לעשות בספטיבול?

סיכומים – לספיטבול יש את מאגר הסיכומים הגדול ביותר בישראל, ככה שאם אתם זקוקים לסיכום בקורס כזה או אחר, רוב הסיכויים שתמצאו אותו בפלטפורמה בקלות. 

חומרי לימוד – מעבר לסיכומים בקורסים, כל מורה פרטי יכול להעלות לפרופיל שלו גם חומרי לימוד משלימים שהם לא בהכרח סיכומים, כמו לדוגמא מבחנים משנים קודמות בקורס מסוים, דפי תרגול כאלה ואחרים ועוד.

סרטונים – כל מורה פרטי מעלה סרטוני הסברה על תחום הלימודים אותו הוא מלמד. הסרטונים מוסיפים נדבך נוסף לעניין וכן פן פרטי יותר המאפשר לתלמידים וסטודנטים להתחבר למורה הפרטי. כמו-כן, יש יגידו שהם מעדיפים שילמדו אותם באמצעות וידאו, הדומה יותר לשיעור רגיל.

שיעורים פרטיים – ספיטבול מאפשרת למורים פרטיים להעביר שיעורים פרטיים אונליין בקלי קלות באמצעות מערכת אינטרנט נוחה וקלה לתפעול. המערכת כוללת בין היתר אפשרויות עריכה מרובות, מסמכים שעליהם ניתן לשרטט ועוד הרבה מאוד פתרונות שהופכים את השיעור הפרטי הרגיל והמשעמם לשיעור פרטי אינטראקטיבי, עם המון כלים שעוזרים לסטודנטים ללמוד טוב יותר בסופו של דבר. שלא נדבר על זה ששיעורים פרטיים חוסכים ל-2 הצדדים המון זמן, במיוחד בתקופת המבחנים.

מעבר לזה, בספטיבול יש דירוגים של כלל המורים הפרטיים, יש אפשרות להוסיף קורסים למערכת שלכם ולנהל את התכנים שלכם בצורה נוחה. נושא שחשוב להתעמק עליו הוא על האופן שבו ספיטבול עובדת. גם אם אתם תלמידים, באפשרותכם להרוויח כסף בפלטפורמה, שכן המערכת פועלת על שיטת נקודות. למשל, אם תעלו למערכת מסמך לימודי אותו יוכלו להוריד משתמשים אחרים, תוכלו לייצר לעצמכם הכנסה פסיבית תוך כדי למידה, שזה בכלל שווה.

שורה תחתונה, אם אתם זקוקים למורים פרטיים מעולים שיעזרו לכם להצליח במבחנים בדרך כיפית ולא יקרה מדי, אני ממליץ לכם לבדוק את הפלטפורמה של ספיטבול.

פרטים נוספים על מסלול לימודים

פוסטים אחרונים בבלוג