קורס סייבר

עם התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות, הנושא של סייבר הפך להיות נושא משמעותי שאי אפשר להישאר אדישים כלפיו. אפשרויות הלוחמה מול האקרים ופורצים קיבלו שדרוג משמעותי, ולפיכך לא מעט אנשים בוחרים לעבור קורס שכזה. הביקוש בשוק הוא גבוה, ואפשרויות התעסוקה הן רבות ומגוונות. אם אתם מתלבטים האם לבחור באפשרות של קורס סייבר, כאן תוכלו למצוא אל כל שחיוני לכם.

לומדים מדברים

קרן כהן
קרן כהן
Read More
תודה לצוות האתר על העזרה בלמצוא את המסלול המושלם עבור. לעולם לא חשבתי שאתקבל ללימודי תואר ראשון.
דנה אזואלי
דנה אזואלי
Read More
תודה על הייעוץ המקצועי והכוונה על בחירת מוסד לקורס פסיכמוטרי
דניאל קינן
דניאל קינן
Read More
האתר המושלם לבחירת תחום לימודים! תודה על הייעוץ המקצועי.
Previous
Next

שירות אישי לבחירת המסלול שהכי מתאים לך

כמה זמן אורך קורס סייבר?

בשונה מלימודים לתואר ראשון שהזמן שלהם יחסית אחיד בין מוסדות הלימוד השונים, משך הזמן של לימודי תעודה משתנה בצורה משמעותית בין מוסדות הלימוד השונים. קורס סייבר יכול לקחת בין 80-270 שעות לימוד בסך הכל. כך שהכול תלוי במוסד הלימוד שבו אתם מחליטים לקיים את הלימודים, וכדאי לכם לבדוק מראש כמה זמן נמשכים הלימודים.

קורס סייבר לחרדים

לימודי סייבר יכולים להתאים לכולם, וכיום תוכלו למצוא אפילו קורסי סייבר המיועדים לציבור החרדי. לרוב מדובר על לימודי ערב שמאפשרים לציבור הדתי לשלב בין העיסוקים הרגילים ובין לימודים ברמה גבוהה. זוהי אפשרות חסרת תקדים עבור הציבור החרדי להשתלב באחד מהמקצועות המתקדמים ביותר, כאלה שיפתחו בפניהם אין ספור דלתות לקראת העתיד. כיום ישנם לא מעט מוסדות לימוד שמעבירים לימודי אבטחת מידע וסייבר עבור הציבור הדתי באופן ספציפי.

מהם תנאי הקבלה?

חשוב לציין כי בשונה ממוסדות לימוד להשכלה גבוהה, כאשר אתם מגיעים לבצע לימודי תעודה דרישות הסף ללימודים לא קיימות. רוב מוסדות הלימוד מקבלים את התלמידים על סמך ראיון אישי קצר, ומתוך אמונה כי הם יצליחו להשתלב בלימודים תוך כדי תנועה.

לכן אם אתם רוצים להתחיל לימודי אבטחת מידע וסייבר אינכם צריכים להגיע עם רקע עשיר בתחום. כל מה שאתם צריכים זה רק רצון להתחיל להתמקצע ולעבוד באחד מהמקצועות המרתקים ביותר בשוק.

למה כדאי ללמוד קורס סייבר ואבטחת מידע

ישנן לא מעט סיבות שיכולות לגרום לכך שתבחרו לעבור קורס סייבר. ראשית נדבר על הנושא החשוב ביותר שבגינו ככל הנראה תתחילו ללמוד את התחום הזה – אפשרויות התעסוקה. כיום הביקוש לבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע הוא עצום. כך שתוך זמן קצר תוכלו למצוא לעצמכם עבודה מתגמלת עם לא מעט יתרונות נוספים.

בנוסף הלימודים עבור מי שמגיע מעולם המחשוב והתכונה יכולים להיות לימודים מאוד מעניינים. לא משנה אם מדובר עם קורס סייבר למתחילים או למתקדמים, הלימודים יאפשרו לכם להיפתח ללא מעט נושאים חדשים.

כמה עולה קורס סייבר?

העלות של קורס סייבר ואבטחת מידע משתנה בהתאם למוסד הלימוד ולאופן שבו מתקיים הקורס. אם מדובר על קורס סייבר אונליין המחיר יכול להיות כמה אלפי שקלים בודדים. לרוב המחיר ינוע בין 2000-5000 שקל לקורס אונליין שלם.

מנגד אם מדובר על קורס סייבר פרונטלי בכיתת לימוד העלות יכולה להרקיע שחקים ולנוע בין 15,000-20,000 שקל לקורס כולו. כך שאתם צריכים לקחת בחשבון את הנושא הכלכלי כאשר אתם מגיעים להחלטה סופית.

מה לומדים בקורס סייבר?

נושאי הלימוד משתנים בהתאם לרמת הקורס שאותו בחרתם ללמוד. כאשר אם תבחרו באפשרות של קורס סייבר למתחילים נושאי הלימוד יהיו מעט יותר קלילים בהשוואה לקורס סייבר למתקדמים. אך עדיין המהות של הנושאים העיקריים נשארת זהה בין כל אחת מהאפשרויות שעומדת מולכם.

במהלך הלימודים יוצגו לפניכם פשעי סייבר שונים ומגוונים, ודרכי ההתמודדות היעילים ביותר מולם. יוסבר לכם כיצד להשתמש בתכונות שונות שנועדו על מנת להילחם בתופעות הסייבר שצצות בעולם. כיצד תוכלו לזהות מתקפות סייבר עוד לפני שהן מתחילות לעשות בעיות ועוד מגוון רחב של נושאים אחרים.

איפה לומדים לימודי סייבר?

בחירת מוסד הלימוד שבו תעברו קורס סייבר ואבטחת מידע הינה קריטית. לכן חשוב מאוד שלא תקלו ראש באפשרויות שעומדות מולכם, ותבחנו כל אחת מהאפשרויות בצורה מקיפה ומקצועית. כך תוכלו לבחור את מוסד הלימוד שיהיה הכי טוב עבורכם.

  1. ג'ון ברייס הדרכה – למוסד הלימוד יש שלוש שלוחות – בחיפה, בתל אביב ובירושלים. הקורס אורך 620 שעות ובמהלכו תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם בתחום.
  2. האקריו – למוסד הלימוד יש ארבע שלוחות – ברמת גן, בחיפה, בירושלים ובבאר שבע. הקורס אורך 520 שעות, ובסיומו מובטח לבוגרים עבודה בתחום.
  3. מכללת סלע – המכללה מציעה קורס סייבר מתקדם, המכללה מציעה גם קורס סייבר למתחילים ולמתקדמים. כך שתוכלו לבחור את הקורס שמתאים לכם.

מה ההבדל בין סייבר לאבטחת מידע?

למען האמת אין הבדל משמעותי בין אבטח מידע ובין סייבר, וכל מוסד לימוד בוחר את השם שמתאים לאופי הקורס שלו. כך שאם תבחרו קורס אבטחת מידע או קורס סייבר, התוצר הסופי שלכם יהיה בדיוק אותו הדבר. לא פחות חשוב אפשרויות התעסוקה שלכם יישארו זהות, ואתם תוכלו להשתלב בדיוק באותם מקומות עבודה כמו הבוגרים האחרים.

היתרונות של קורס סייבר אונליין

 

אם אתם מתקשים לראות את עצמכם מגיעים למוסד לימוד ולומדים לימודי סייבר באופן פרונטלי, לרשותכם עומדת אפשרות של קורס סייבר אונליין. כך תוכלו לרכוש לעצמכם מקצוע משמעותי, אך קצב הלימוד שלכם יהיה בהתאם למצב הנוכחי בחייכם. כך לא תרגישו שאתם לא עומדים בקצב, אך באותה נשימה תוכלו ללמוד קורס סייבר שיקדם אתכם.

קורס סייבר ואבטחת מידע – סיכום כללי

רוצים למצוא לעצמכם קריירה חדשה ומרתקת? לימודי תעודה יכולים לאפשר לכם לעשות זאת בתוך זמן קצר. בין אם אתם מחפשים לימודי בוקר או לימודי ערב, תמיד תוכלו למצוא את השילוב שיהיה הכי נוח עבורכם. קורס סייבר הוא אחד מהקורסים המבוקשים ביותר כאשר מדברים על לימודי תעודה. מדובר על קורס מרתק שמכניס אתכם אל אחד מהנושאים החשובים ביותר בעולם המודרני, ולרשותכם יעמדו אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות בסיום הלימודים.